​«قطاری به مقصد دیروز» در بازار نشر توقف کرد

کتاب «قطاری به مقصد دیروز»، خشایار خدیور طی روزهای گذشته توسط انتشارات کیان افراز منتشر خواهد شده است.
​«قطاری به مقصد دیروز» در بازار نشر توقف کرد

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، انتشارات کیان‌افراز به تازگی اقدام به انتشارا کتاب «قطاری به مقصد دیروز»، اثر خشایار خدیور کرده است.

«قطاری به مقصد دیروز» در سه خط زمانی ۱۹۱۰، ۱۹۴۰ و ۱۹۹۰ جلو می‌رود و حکایت متغیر زمان است. متغیری که باعث می‌شود امروزهای عادی و خسته‌کننده تبدیل به دیروزهایی ارزشمند و دست‌نیافتنی شوند. متغیری که انسان را در هر دوره‌ای فریب می‌دهد که دارد در «دوره‌ی جدید» زندگی می‌کند. وقتی از بالا به بُعد زمان نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که همه‌ی ما نه در زمان حال که در ماتریسی از گذشته، حال و آینده زندگی می‌کنیم. اتفاقات رمان هم همین واقعیت را تایید می‌کند و این سه خط زمانی علی‌رغم فاصله‌ی چند دهه‌ای، با هم جلو می‌روند.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «خانه به صاحبش زنده است. همه‌ی این وسایل و دیوارها روحشان را از کسی می‌گیرند که در آنجا زندگی می‌کند. تنها کسی که آنها را بشناسد و با آنها زندگی کرده باشد، ارزش زیستن با آنها را می‌فهمد. این رادیو را می‌بینی؟ حتما پدر بارها آن را گردگیری کرده است، ممکن است بارها آن را تعمیر کرده باشد تا بتواند به آن گوش دهد. اما دیگر نه من و نه تو در خانه‌مان رادیو گوش نمی‌کنیم. حتی بود و نبود این رادیو برایمان اهمیتی ندارد.»

کتاب «قطاری به مقصد دیروز»، اثر خشایار خدیور در ۹۶ صفحه، شمارگان ۵۰۰ نسخه و به‌بهای ۱۰ هزار تومان توسط انتشارات کیان‌افراز راهی بازار نشر شده است.

پست های مرتبط:

«زوج درمانی خیانت» منتشر شد

کتاب «زوج درمانی خیانت» از سوی نشر کیان‌افراز روانه بازار...

«او کمی بهتر از یک قاتل بود» منتشر شد

رمانی از فاطیما فاطری با عنوان «او کمی بهتر از...

انتشارات کیان‌افراز «اور-ارسلان» را چاپ کرد

کتاب «اور-ارسلان» نوشته نادر هوشمند توسط انتشارات کیان‌افراز به بازار...

ارسال نظر